رسوایی بزرگ در المپیک

باشگاه مخاطبان: بهداد سلیمی اگرچه با ناداوری از حضور در سکوی المپیک محروم شد ولی مدال طلا شرافت را گرفت.       به گزارش”فردای همدان” ، بهداد سلیمی امروز هم رکورد یک ضرب را جابجا کرد و هم در کوس رسوایی داوری های المپیک دمید. وزنه بردار فوق سنگین جمهوری اسلامی ایران که با […]

باشگاه مخاطبان: بهداد سلیمی اگرچه با ناداوری از حضور در سکوی المپیک محروم شد ولی مدال طلا شرافت را گرفت.

 

 

 

به گزارش”فردای همدان” ، بهداد سلیمی امروز هم رکورد یک ضرب را جابجا کرد و هم در کوس رسوایی داوری های المپیک دمید.

وزنه بردار فوق سنگین جمهوری اسلامی ایران که با پای آسیب دیده به المپیک رفته بود، مردانه و با شرافت مثال زدنی روی تخته رفت و در حرکت یک ضرب موفق شد رکورد جهان و المپیک را با اقتدار جابجا کند ولی با توجه به مصدومیت پایش و جراحی که اخیرا روی پای او انجام شده بود پیش بینی می شد در حرکت دو ضرب به مشکل خورد. با این وجود بهداد شرافتمندانه به روی تخته آمد و وزنه 245 کیلویی را نه یکبار که دو بار روی سر برد، بهداد تلاش مردانه خودش را انجام داد ولی هیات ژوری ظاهرا هیچ تمایلی نداشت بهداد را روی سکو ببیند به همین دلیل حرکت درست او را خطا گرفت تا در کوس رسوایی فدراسیون جهانی وزنه برداری و داوری های المپیک دمیده شود.

برخی از دیروز خبر می دادند که فدراسیون جهانی وزنه برداری و مافیای تاماش آیان اجازه نخواهد داد بهداد سلیمی روی سکو برود، این شایعه بامداد امروز به واقعیت تبدیل شد و در کمال ناباوری مدال را از قوی ترین مرد جهان گرفتند.

منبع:برنا