سامانه تلفنی گویای تعطیلی مدارس در همدان فعال شد

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش همدان گفت: به منظور اطلاع رسانی دقیق به مردم برای تعطیلی مدارس در روزهای برفی و سرما، سامانه تلفنی گویا در این استان فعال شد.

به گزارش فردای همدان، محمد سهرابی اظهار کرد: والدین و دانش آموزان استان می توانند با تماس با تلفن گویای اعلام تعطیلی مدارس به شماره 38888 در روزهای برفی و سرما از تعطیلی مدارس استان با خبر شوند.

وی اظهار داشت: شهروندان محترم و هم استانی های عزیز از طریق این سامانه می توانند آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به تعطیلی مدارس را دریافت کنند.

سهرابی تاکید کرد: برخی از کانال ها در شبکه های اجتماعی اخبار نادرستی در خصوص تعطیلی مدارس اعلام می کنند که از شهروندان می خواهیم برای اطلاع از تعطیلی مدارس فقط به اطلاعیه های روابط عمومی آموزش و پرورش توجه کنند.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش همدان عنوان کرد: اطلاعیه های تعطیلی مدارس از طریق صدا و سیما، خبرگزاری ها و نشریات معتبر استان، پایگاه اینترنتی آموزش و پرورش و همین تلفن گویا اعلام می شود.

سهرابی گفت: همچنین تعطیلی مدارس از طریق پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان همدان و کانال آموزش و پرورش استان در پیام رسان سروش به نشانی hmdedunews@ اطلاع رسانی می شود.

منبع: ایرنا