یک هزار و ۳۲۱ مورد تولد در هفت ماه سال جاري

فرماندار شهرستان رزن از ثبت ۱۳۲۱ مورد ولادت درشهرستان رزن خبر داد. به گزارش “فردای همدان”، فتحعلي حسيني اظهار کرد: طبق گزارش رئيس اداره ثبت احوال شهرستان رزن، تعداد کل ولادت ثبت شده طي هفت ماه سال جاري در شهرستان رزن هزار و ۳۲۱ مورد بوده است. وي افزود: از اين تعداد ۶۵۶ پسر و […]

فرماندار شهرستان رزن از ثبت ۱۳۲۱ مورد ولادت درشهرستان رزن خبر داد.

به گزارش “فردای همدان”، فتحعلي حسيني اظهار کرد: طبق گزارش رئيس اداره ثبت احوال شهرستان رزن، تعداد کل ولادت ثبت شده طي هفت ماه سال جاري در شهرستان رزن هزار و ۳۲۱ مورد بوده است.

وي افزود: از اين تعداد ۶۵۶ پسر و ۶۶۵دختر در شهرستان رزن متولد شده‌اند که ۳۰۲ مورد آن در شهر و هزار و ۱۹ مورد در روستاها بوده است.

فرماندار همچنين از ثبت ۵۷۳ مورد ازدواج در اين شهرستان خبر داد و گفت: از اين تعداد ۲۰۶ مورد در شهر و ۳۶۷ در روستاها بوده است.

وي در ادامه به آمار طلاق در اين شهرستان اشاره و اضافه کرد: ۹۱ مورد طلاق در اين شهرستان ثبت شده که ۴۰ مورد در شهر و ۵۱مورد در روستاها بوده است.

حسيني گفت: تعداد متوفيان سال جاري ۳۷۳ نفر بوده که اين تعداد شامل ۱۵۸ خانم و ۲۱۵ نفر آقا بوده است که ۶۱ نفر در شهر و ۳۱۲ نفر در روستا به ثبت رسيده است.

وي اظهار داشت: ثبت وفات در مهلت قانوني ۹۸ درصد است که اين ميزان در شهرستان رزن ۱۰۰درصد است.

وي خاطرنشان کرد: طبق گزارش رئيس اداره ثبت احوال رزن درباره فراواني اسامي نوزادان در هفت ماه سال جاري در شهرستان رزن، فاطمه و زهرا بيشترين اسامي دختر و ابوالفضل و امير حسين بيشترين اسامي پسر ثبت شده در اين شهرستان بوده است.

انتهای پیام/