هیات اسکیت همدان در لیگ فری استایل کشور درخشید

مرحله سوم و پایانی لیگ اسکیت فری استایل کشور با درخشش اسکیت بازان هیات اسکیت همدان در سالن 22 بهمن محمدشهر کرج به پایان رسید.   به گزارش “فردای همدان”، در این رقابت ها 77 ورزشکار در بخش مردان و زنان حضور داشتند که در بخش تیمی بانوان نیز شامانای الف اصفهان رتبه نخست را […]

مرحله سوم و پایانی لیگ اسکیت فری استایل کشور با درخشش اسکیت بازان هیات اسکیت همدان در سالن 22 بهمن محمدشهر کرج به پایان رسید.

 

به گزارش “فردای همدان”، در این رقابت ها 77 ورزشکار در بخش مردان و زنان حضور داشتند که در بخش تیمی بانوان نیز شامانای الف اصفهان رتبه نخست را از آن خود کرد و هایپریون اصفهان و هیات اسکیت همدان به ترتیب دوم و سوم شدند.

همچنین در رده سنی بالاتر از 16 سال نیز، سجاد محمدی ساسان، سعید داودی و پارسا کبیر، رده های اول تا سومی لیگ اسکیت فری استایل کشور را به خود اختصاص دادند.

در بخش تیمی مردان نیز تیم شامانای الف اصفهان اول شد، هیات اسکیت هیات اسکیت همدان در جایگاه دوم ایستاد و آکادمی اسکیت انقلاب الف بر سکوی سوم تکیه زد.

هیات اسکیت همدان پس از ریاست مهندس مهدی مجیدی ویترینی از افتخارات ارزنده را نصیب ورزش استان کرده است.

در مراسم اختتامیه این رقابت ها، زهرا سادات موسوی سرپرست فدراسیون اسکیت، امیر غفرانی مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز، اعضای شورای شهر و مسئولان فدراسیون اسکیت حضور داشتند.

انتهای پیام/