ضرب‌العجلی برای اتمام ایستگاه راه‌آهن همدان-تهران تعیین شود/ کوتاهی در تکمیل ایستگاه راه‌آهن پذیرفتنی نیست

نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس وضعیت فعلی ایستگاه راه‌آهن همدان-تهران را رضایت‌بخش ندانست و گفت: باید زمان مشخصی برای اتمام عملیات عمرانی ایستگاه راه‌آهن همدان-تهران مشخص شود.

به گزارش فردای همدان، فامنین و قهاوند در مجلس، عباس صوفی در جریان بازدید از ایستگاه تشکیلاتی راه‌آهن همدان-تهران با اشاره به اینکه گله‌گذاری دیگر لزومی‌ در این‌ موقعیت‌ ندارد، اظهار داشت: الان‌ وقت دعوای‌ پیمانکار و‌ مدیران نیست و بحث این پروژه حیثیتی شده است.

وی با اشاره به اینکه روزانه هزار و ۵۰۰ نفر در این‌ ایستگاه تردد دارند که سیستم‌ شرکت زیرساخت‌ها باید در قبال آنها پاسخگو‌ باشد، افزود: بنده شرم دارم از اینکه هنوز نتوانستیم ۹ کیلومتر راه دسترسی این ایستگاه را تکمیل کنیم.

صوفی با بیان اینکه قصور و کوتاهی در پروژه ایستگاه تشکیلاتی راه‌آهن همدان- تهران پذیرفتنی نیست، بیان کرد: با جلسه و‌ صورت‌جلسه کار پیش نمی‌رود و مدیران شرکت زیرساخت‌ها باید پاسخگو باشند که این‌بودجه‌های مصوب برای پروژه چه شده است وامروز باید این پروژه تعیین تکلیف شده تا بیشتر از این آبروی نظام خدشه‌دار نشود.

نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس با تاکید براینکه مردم سال‌هاست منتظر افتتاح ایستگاه راه‌آهن همدان- تهران هستند، بیان کرد: گران ساختن پروژه توسط پیمانکار قابل قبول نیست و مدیران وزارت راه و شهرسازی باید نظارت و بررسی جدی در این زمینه داشته باشند.

گفتنی است؛ در این جلسه مقرر شد نامه‌ای برای دریافت ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه توسط مدیران وزارت راه ‌ شهرسازی و شرکت زیرساخت‌های راه‌آهن تنظیم شده توسط حمیدرضا حاجی‌بابایی  و عباس صوفی نمايندگان مردم همدان، فامنین وقهاوند در مجلس شوارای اسلامی مورد پیگیری قرار گیرد.