جانشین رئیس پلیس‌راه استان:

تمام محورهای همدان باز و تردد به صورت عادی در جریان است

جانشین رئیس پلیس‌راه استان همدان از اجرای ۵۰۰ کیلومتر باند برف‌روبی و نمک‌پاشی در محورهای کوهستانی استان خبر داد و گفت: تمام محورهای استان باز و تردد به صورت عادی در جریان است.

به گزارش فردای همدان، سرهنگ ارسلان سرمدی اظهار کرد: بارش باران از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۹ آبان در اکثر محورهای استان همدان آغاز شد و طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی تا اواخر روز سه‌شنبه این موج بارشی همچنان در استان همدان فعال خواهد بود.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، وی افزود: نیروهای پلیس‌راه با هماهنگی راهداری با برنامه‌ریزی‌های قبلی در محورهای کوهستانی سطح استان مستقر شدند تا با ارائه خدمات مطلوب در خدمت هم‌استانی ها و هموطنان عزیز باشند.

وی تصریح کرد: از شروع موج بارشی با اعلام ونظارت پلیس راه در استان ۵۰۰ کیلومتر باند برف‌روبی و نمک‌پاشی در سطح محورهای کوهستانی استان همدان انجام شده که شامل گردنه اسدآباد، گردنه همه‌کسی، محور گنجنامه- تویسرکان، محور همدان-بیجار، گردنه سوباشی و گردنه دولایی شهرستان تویسرکان است.

سرمدی با اشاره به اینکه عملیات برف‌روبی و نمک‌پاشی همچنان در سطح راه‌های کوهستانی استان در حال اجراست، خاطرنشان کرد: با تلاش شبانه‌روزی کارکنان پلیس‌راه تمام محورهای استان باز و تردد به صورت عادی در جریان است.

وی با تأکید بر مجهز بودن خودروی مسافران به تجهیزات زمستانی گفت: از همه هموطنان و هم‌استانی‌ها خواهشمندیم چنانچه قصد تردد در محورهای کوهستانی استان همدان را دارند حتماً خودروی خود را به تجهیزات زمستانی مجهز کنند و از پربودن باک بنزین، سالم بودن سیستم برف باکن، به همراه داشتن لباس گرم اطمینان داشته باشند.