image_pdfimage_print

به گزارش خبرنگار فردای همدان، محمدعلی محمدی در جلسه ستاد انتخابات شهرستان همدان از بازنگری شعب اخذ رای این شهرستان با نگاه علمی و پیش بینی ملاحظات بهداشتی خبر داد.
وی با اشاره به برخی از شاخص های مد نظر در انتخاب شعب اخذ رای گفت : در دسترس بودن برای مردم، پوشش مناسب خدمات ارتباطی و امنیت از جمله این شاخص ها است.
فرماندار همدان افزود: با توجه به شرایط فعلی و شیوع ویروس کرونا برخورداری از فضای فیزیکی با متراژ مناسب، ورودی های متعدد، امکان تهویه مناسب هوا و رعایت فاصله گذاری در بازنگری شعب اخذ رای مد نظر قرار می گیرد.
وی اضافه کرد: در برخی از شعب اخذ رای شهری در دوره های قبلی انتخابات کمتر از ۱۳۰ رای و در برخی حدود ۳ هزار رای داشتیم که در این راستا با ملاحظه تراکم جمعیت،فاصله جغرافیایی و تعداد آرائ ماخوذه تغییراتی در محل شعب اخذ رای در دستور کار قرار گرفته است.
محمدی با تاکید بر آموزش کیفی مجریان انتخابات تصریح کرد : عملکرد نمایندگان فرماندار در دوره های قبلی انتخابات مورد ارزیابی قرار گرفته و صرفا از افراد توانمند در این راستا باید استفاده شود.
فرماندار همدان با بیان اینکه ۱۰۳۳ داوطلب برای شوراها در شهرستان همدان ثبت نام کردند افزود : از این تعداد ۷۷ داوطلب زن، ۴۱۷ داوطلب شورای شهر و ۶۱۶ داوطلب شورای روستا است.
رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان همدان در پایان یادآورشد : بر اساس دستورالعملهای قانونی ضمن تعامل با هیات های نظارت فرایند انتخابات را طبق زمانبندی تعیین شده پیش می بریم و فصل الخطاب ما قانون است.
در این نشست تعدادی از کمیته های تخصصی ستاد انتخابات شهرستان گزارش عملکرد کمیته ذیربط را ارایه کردند و هماهنگی لازم بعمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی