image_pdfimage_print

به گزارش خبرنگار فردای همدان، قدرت الله ولدی، در این باره اظهار داشت: در روز نخست ثبت‌نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستا ۱۰۶ نفر، روز دوم ۹۰ نفر و روز سوم ۱۴۱ داوطلب نام‌نویسی خود را نهایی کردند.

فرماندار ویژه ملایر افزود: طی سه روز نخست به تفکیک چهار بخش تابعه این شهرستان، ۱۲۲ نفر در بخش مرکزی، ۶۲ نفر در بخش جوکار، ۸۱ نفر بخش سامن و ۷۲ داوطلب در بخش زند ثبت‌نام کردند.

ولدی گفت: ۱۶۶ روستای این شهرستان واجد شرایط برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی روستا است و از این تعداد ۵۰ روستا در بخش مرکزی، ۳۴ روستا در بخش جوکار، ۴۳ روستا در بخش سامن و ۳۹ روستا در بخش زند واقع شده است.

وی با اشاره به پیشتازی ملایر در ثبت نام داوطلبان در سطح استان ادامه داد: فرآیند ثبت‌نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا از ۱۶ فروردین آغاز شده و داوطلبان می‌توانند هر روز از ساعت هشت صبح تا ۱۸ عصر با مراجعه به بخشداری‌های مرکزی، سامن، جوکار و زند و یا به صورت غیرحضوری، به مدت هفت روز نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه تنها درصد اندکی از داوطلبان از روش‌های غیرحضوری برای ثبت‌نام در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی روستا استفاده می‌کنند، تمامی امکانات لازم برای ثبت‌نام حضوری داوطلبان در بخشداری‌های مرکزی، سامن، زند و جوکار مهیا شده و مشکلی در فرآیند نام‌نویسی وجود ندارد.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی