image_pdfimage_print

به گزارش خبرنگار فردای همدان، سید سعید شاهرخی در جلسه شورای اداری استان همدان، اظهار کرد: از همکاری و تعامل خوب نماینده ولی فقیه در استان و مجمع نمایندگان، فعالین اجتماعی و فرهنگی و رسانه ها در جهت تعامل با رسانه ها تقدیر و تشکر می کنیم.

استاندار همدان افزود: در سال ۱۳۹۹ توجه به جهش تولید و پیشگیری و کنترل بیماری کرونا دو محور اساسی و دارای اولویت بوده است که توفیقات زیادی در دو حوزه داشته ایم.

وی در ادامه گفت: در سال جهش تولید بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان پروژه جهش تولید با همکاری بخش خصوصی انجام شد.

شاهرخی بیان کرد: مردم استان همدان نهایت همکاری را با ستاد استانی کرونا در جهت رعایت پروتکل داشتند که قابل تقدیر است.

استاندار همدان ادامه داد: توجه به تولید و اشتغالزایی و اجرای سند راهبردی در راستای شعار سال در کنار کنترل و پیشگیری ویروس کرونا اولویت سال ۱۴۰۰ است.

وی عنوان کرد: بیش از ۲۰ استان کشور در معرض خطر موج چهارم هستند و هم اکنون دو شهرستان نهاوند و تویسرکان قرمز هستند و باید تلاش کنیم رعایت پروتکل ها به حداکثر برسد.

استان همدان آماده برگزاری انتخابات در سال ۱۴۰۰ است

شاهرخی با اشاره به برگزاری سه انتخابات در استان در سال‌جاری گفت: استان همدان آمادگی دارد سه انتخابات بزرگ را در سال ۱۴۰۰ برگزار کند و همه مجریان باید در جهت اطمینان و اعتماد مردم برای حضور حداکثری تلاش کنند.

استاندار همدان اظهار کرد: نیاز است همه سلایق در انتخابات حضور داشته باشند و همه ما تلاش می کنیم که زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات فراهم شود.

تاکید استاندار همدان بر لزوم ارتباط و تعامل مدیران با رسانه ها در سال ۱۴۰۰

وی با اشاره به اهمیت ارتباط مدیران با رسانه ها گفت: مدیران از ظرفیت رسانه ها در جهت امر  خطیر اطلاع رسانی و امیدآفرینی در جامعه استفاده کنند.

شاهرخی در پایان خاطرنشان کرد: ارتباط و تعامل با رسانه ها در سال ۱۴۰۰ بیشتر شود و مدیران از رسانه ها در جهت تقویت حوزه اطلاع رسانی حمایت کنند.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی