image_pdfimage_print

به گزارش فردای همدان، مریم زندی با بیان اینکه اساتید این دوره ها از برترین چهره های ملی در حوزه ادبی هستند گفت: کارگاه داستان نویسی مقدماتی با تدریس سید میثم موسویان، کارگاه داستان نویسی پیشرفته با تدریس مرتضی فرجی، کارگاه رمان نویسی با تدریس تیمور آقامحمدی و کارگاه مبانی شعر با تدریس میرهاشم میری در سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری استان همدان کارگاه های ادبی را متناسب با نیاز ادبی نویسندگان و شاعران مستعد استان اعلام کرد و افزود: زمان ثبت نام علاقه مندان تا پایان اردیبشهت ماه ۱۴۰۰ تعیین شده است و تیر تا دی ماه سال آینده نیز زمان برگزاری کارگاه ها خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه کارگاه های فوق پیش نیاز یکدیگر می باشند تصریح کرد: هنرجویان پس از دوره در صورتی که در آزمون، حد نصاب نمرات را به دست آورند می توانند در کارگاه سطح بالاتر ثبت نام کنند.

زندی استان همدان را در عرصه ادبیات بسیار قوی و دارای ظرفیت دانست و گفت: حوزه هنری استان همدان از هنرجویان برتر، پس از گذراندن تمامی دوره ها  در تولید اثر حمایت خواهد کرد.

مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری استان همدان با  اشاره به اینکه در سنوات اخیر بیش از ۵۰۰ نفر در کارگاه های فوق شرکت کرده اند افزود: شیوه اجرای کلاس های این دوره با توجه به محدودیت های کرونایی،  تیرماه سال آینده اعلام خواهد شد.

علاقه مندان شرکت در کارگاه های تخصصی ادبی می توانند با شماره های ۳۲۵۱۷۲۹۰ و ۳۲۵۱۷۲۹۱ ، واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری استان همدان تماس بگیرند.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی