image_pdfimage_print

هادی سبزواری در گفتگو با خبرنگار فردای همدان، این لیگ با هدف ارتقای سطح سلامت عموم مردم و افزایش نشاط و شادابی در میان اقشار مختلف و همزمان با سراسر کشور در این استان نیز برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه شرکت در لیگ تندرستی برای عموم مردم آزاد است، اظهار داشت: افراد بالای ۱۰ سال علاقه‌مند به شرکت در این لیگ، می توانند پس از ثبت نام در سایت ایران تندرستی، روزانه نسبت به ارسال فیلم ۳۰ ثانیه ای از حرکات ورزشی خود در سامانه اقدام کنند.
رییس هیات ورزش های همگانی استان همدان، گفت: شرکت کنندگان در لیگ تندرستی با عضویت در سایت IRANTANDOROSTI.IR به منظور آشنایی با برنامه تمرینی، انجام تمرینات روزانه با الگوی تمرینات در سایت و ضبط ۳۰ ثانیه ای از تمرینات انجام گرفته، مراجعه مجدد به سایت و تکمیل فرم اطلاعات مورد نیاز و بارگذاری ویدیو در سایت و دریافت تاییدیه ارسال، از مراحل شرکت در این لیگ است.
وی با بیان اینکه هر روز دارای یک کد خاص است که شرکت کنندگان باید قبل از آغاز تمرین آن را در ضبط ویدیویی اعلام کند، افزود: در پایان لیگ تندرستی، به شرکت کنندگان در این لیگ بر اساس میزان مشارکتی که داشته اند جوایزی اهدا خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی