image_pdfimage_print

به گزارش “فردای همدان”، ابراهیم جلیلی، شنبه، سیزدهم دی ماه، اظهار کرد: با عنایت به فرارسیدن اولین سالروز ثبت ملایر به عنوان شهرجهانی مبلمان‎منبت در شورای‎جهانی صنایع‎دستی، چهارمین جلسه ستاد ارتقاء
شاخص‎های شهرجهانی مبلمان‎منبت با حضور مدیرکل میراث‎فرهنگی،گردشگری و صنایع‎دستی استان همدان در سالن شهید حیدری فرمانداری ویژه شهرستان ملایر برگزار و در این جلسه مسئولان کمیته‎های ستاد ارتقاء شهرجهانی ملایر عملکرد یکساله خود را بیان کردند.
رئیس اداره میراث‎فرهنگی،گردشگری و صنایع‎دستی ملایر افزود: اخذ مجوز هنرستان چوب توسط دانشگاه آزاد، جانمایی و نصب کتیبه شهرجهانی مبلمان، تهیه سند راهبردی چهارساله توسعه مبلمان‎منبت ملایر توسط شهرداری، توسعه بیست هکتاری شهرک خوشه مبلمان، توافق نامه تسهیلات فروش مبلمان با بانک کشاورزی از فعالیت‎‌های ستاد ارتقاء شاخص‎های شهرجهانی ملایردر یکسال گذشته است.
جلیلی بیان کرد: ملایر یکی از موفق‎ترین شهرهای ملی و جهانی بوده که حرکت مستمر و رو به پیشرفتی داشته و پس از یک سال از جهانی شدن موضوع فعالانه در حال پیگیری است.
وی گفت: جهانی شدن ملایر نقطه شروع مجددی است تا بتوانیم این هنر را با رونق بیشتری ادامه داده و در مقیاس جهانی خاستگاه این هنر شویم.
گفتنی است؛ در پایان این جلسه از اعضای کمیته ستاد ارتقاء شهر جهانی مبلمان منبت ملایر تجلیل به عمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی