image_pdfimage_print

به گزارش فردای همدان، رضا زمانی در جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری شهرستان همدان، اظهار کرد: ۱۶ میلیارد تومان اعتبار برای بازآفرینی پایدار شهر همدان تخصیص داده شده است که این میزان تعیین تکلیف شد.
وی با بیان اینکه از این رقم ۸ میلیارد تومان به شهرداری اختصاص داده شده است، افزود: شهرداری ۱۲روز مهلت دارد نام طرح و برآورد‌های استفاده از آن را به اداره راه و شهرسازی ارسال کند در غیر این صورت اعتبار تعیین شده به شهرستان‌های دیگر اختصاص داده می‌شود.
معاون امور عمرانی فرمانداری همدان ادامه داد: به هیچ وجه نمی‌پذیریم که این اعتبار دیر جذب شود و یا برگشت بخورد و باید بر اساس تفاهم نامه پروژه‌ها سریع تر عملیاتی شوند.
وی با بیان اینکه در گام اول هدفی که در ستاد بازآفرینی داریم، شناسایی مناطق حاشیه شهر است، تصریح کرد: در زمینه نوسازی بافت فرسوده تسهیلات ساخت مسکن نیز ابلاغ شده و در قالب این تسهیلات می‌توانیم به ازای هر واحد ۴۰ میلیون تومان، به انبوه سازان ۸۰ میلیون تومان و به صنعتی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات ۹ درصد ارائه دهیم.
زمانی تأکید کرد: همچنین ۲ پروژه نیمه کاره سالن ورزشی حصار امام با اعتباری افزون بر ۸۰۰ میلیون تومان و سالن ورزشی دیزج با ۴۵۰میلیون تومان به بسیج سازندگی سپرده شده است.
وی در پایان با بیان اینکه برای ساخت سالن ورزشی دیزج و جولان ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است، یادآور شد: همچنین برای تکمیل مجتمع فرهنگی ولایت ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی