اجرای ۴۰ پروژه بهسازی و روکش آسفالت در محورهای مواصلاتی استان

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان همدان از اجرای ۴۰ پروژه بهسازی و روکش آسفالت در راههای شریانی،اصلی،فرعی و روستایی استان خبر داد.

به گزارش فردای همدان، مهرداد آهکی اظهار داشت: هدفگذاری امسال برای عملیات اجرایی بهسازی و روکش آسفالت در راههای ارتباطی همدان ۲۰۰ کیلومتر می باشد، امیدواریم با تخصیص بموقع اعتبارات استانی و ملی بتوانی همچون سال گذشته بیش از تعهد سال در محورهای استان بهسازی و روکش آسفالت داشته باشیم.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان همدان افزود: در سال گذشته ۵۰۴ کیلومتر بهسازی و روکش آسفالت در سطح محورهای مواصلاتی استان همدان اجرا شد و این در حالی بود که هدفگذاری سال ۱۴۰۲ برای اجرای این عملیات ۲۲۰ کیلومتر بود.

وی با اشاره به پیش رو بودن سفرهای تابستانی و ایام اربعین حسینی، گفت: هم اکنون ۵ اکیپ بهسازی و روکش آسفالت در سطح راههای استان فعال هستند و بزودی نیز سایر اکیپ ها نیز فعال خواهند شد تا محورهای استان برای سفرهای تابستانی و ایام اربعین حسینی آماده سازی شوند.

️آهکی با بیان محدودیت فصل کاری در استان همدان، خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم با پیگیری های مستمر جهت جذب اعتبارات مورد نیاز در راستای ارتقاء ایمنی راهها، رضایتمندی کابران جاده ای، داشتن جاده های ایمن و کاهش حوادث رانندگی که ماهیت اصلی راهداری می باشد امسال نیز همچون سال گذشته سربلند باشیم.