اخذ مجوز پذیرش دانشجو در ۴ رشته در دانشگاه صنعتی همدان

مدیر امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی همدان از صدور مجوز پذیرش دانشجو در سه رشته گرایش کارشناسی‌ارشد و یک رشته گرایش دکترا در سال‌جاری خبر داد‌.

به گزارش فردای همدان، دکتر ابوالفضل شجاعیان اظهار داشت: امسال با موافقت شورای گسترش آموزش عالی چهار رشته گرایش کارشناسی‌ارشد و دکترا به رشته‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه اضافه شد.

وی ادامه داد: امسال مجوز دوره‌های کارشناسی‌ارشد در سه رشته مهندسی مواد(گرایش شکل‌دهی فلزات)، مهندسی معدن(گرایش مکانیک سنگ) و مهندسی کامپیوتر(گرایش علوم داده) و همچنین مهندسی پزشکی(گرایش بیوالکتریک) در مقطع دکترا اخذ شد.

شجاعیان با اشاره به اینکه ‏ایجاد رشته‌های مذکور با توجه به سیاست‌های کلان توسعه رشته‌ها صورت گرفته است، افزود: با تاسیس مقاطع تحصیلات تکمیلی در این رشته‌ها، شاهد رشد و اعتلای آموزش دانشگاهی و ارتقای شاخص‌های پژوهشی دانشگاه صنعتی همدان خواهیم بود.

مدیر امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی همدان در پایان گفت: هم‌اینک بیش از دو هزار دانشجو در سه مقطع تحصیلی در دانشگاه صنعتی همدان مشغول به تحصیل هستند و از سال ۱۳۸۵ تاکنون بیش از چهار هزار دانش‌آموخته از این دانشگاه به جامعه صنعتی کشور معرفی شده‌اند.