به زودی با همکاری شهرداری منطقه چهار و حوزه علمیه بانوان؛

احداث دومین پارک بانوان در همدان

مدیر شهرداری منطقه چهار همدان گفت: پارک و مجتمع فرهنگی، تفریحی برای بانوان همدان به مساحت 12 هزار مترمربع در کوی علی‌آباد احداث می‌شود.

به گزارش فردای همدان، علی طهماسبیان از ایجاد مجتمع فرهنگی، تفریحی، آموزشی بانوان همدان به مساحت 12 هزار مترمربع در مجاورت کوی علی‌آباد شهرداری منطقه چهار در آینده ای نزدیک خبر داد و اظهار داشت: با توجه به افزایش گسترش فضای سبز و نیاز شهروندان منطقه چهار به ایجاد فضایی امن و با نشاط برای گذراندن اوقات فراغت بانوان در نظر داریم با همکاری حوزه علمیه خواهران فدک اقدام به ایجاد مجتمع فرهنگی، تفریحی، آموزشی بانوان در مجاورت کوی علی آباد نماییم.

مدیر شهرداری منطقه چهار با اشاره به اینکه در راستای این موضوع ضمن بازدید از محل، پیشنویس تفاهمنامه با حوزه علمیه خواهران فدک منعقد شده است، افزود: در این راستا قرار است زمینی بالغ بر ۱۲ هزار متر مربع از فضای محصور در اختیار حوزه علمیه نسبت به ایجاد پارک بانوان، تحویل شهرداری منطقه چهار شود.

وی با تاکید بر اینکه درصددیم این مکان تبدیل به فضایی با هدف برگزاری کلاس‌ و دوره‌های آموزشی خانواده، مهارت زندگی، حرفه آموزی و نیز برگزاری مراسم‌های ملی و مذهبی باشد خاطرنشان کرد: ایجاد فضایی برای گذراندن اوقات فراغت بانوان در راستای افزایش نشاط و امیدآفرینی حائز اهمیت است و به دنبال احداث این مجتمع هستیم.

طهماسبیان بیان کرد: امیدواریم با همکاری حوزه علمیه خواهران بتوانیم فضایی را ایجاد کنیم که قابلیت بهره‌برداری حداکثری در جهت بهره‌مندی بانوان شهر همدان، خصوصا اهالی منطقه چهار را داشته باشد.

مدیر شهرداری منطقه چهار در پایان با اشاره به اینکه این پارک دومین پارک اختصاصی بانوان در شهر همدان خواهد بود، در پایان خاطرنشان کرد: در صورت احداث این مجتمع، اولین پارک اختصاصی بانوان در محلات کم برخوردار شهر همدان به زودی تقدیم شهروندان خواهد شد.