کتاب «زمانی برای عاشقی» به چاپ چهارم رسید

مدیر ادبیات و تاریخ اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: کتاب «زمانی برای عاشقی» خاطرات «معصومه خدابخشی» همسر سردار شهید «محسن عینعلی» و به قلم «لیلا گودرزیان‌فرد» ظرف کمتر از سه ماه به چاپ چهارم رسید.

به گزارش فردای همدان، محمد برخوردار با بیان اینکه این کتاب توسط انتشارات «حماسه ماندگار» اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان به چاپ رسیده‌ است، افزود: این کتاب در فروردین ماه سال جاری به چاپ رسید و ظرف کمتر از سه ماه با استقبال فراوانی مواجه شد.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در بازدید اخیر از نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرمودند که «من با جایزه کاری ندارم! من با فروش کار دارم. به من بگویید چقدر فروش داشته‌اند».

برخوردار با بیان اینکه برگزاری مسابقات مختلف کتابخوانی نشان‌دهنده استقبال از این کتاب است، گفت: به مناسبت گرامیداشت آزادسازی خرمشهر کتابخانه تخصصی دفاع مقدس با همکاری نهاد کتابخانه‌های عمومی استان همدان و واحد ادبیات و تاریخ اداره کل حفظ آثار مسابقه کتابخوانی این کتاب را برگزار کرد.

وی اضافه کرد: همچنین شرکت توزیع برق استان همدان به مناسبت دهه کرامت و گرامیداشت روز مقاومت نیز مسابقه کتابخوانی این کتاب را برگزار خواهد کرد.

برخوردار در پایان مطرح کرد: قلم روان نویسنده و خاطرات راوی کتاب که به زبانی عامیانه بیان شده از عوامل اصلی استقبال از این کتاب است.