رییس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای شهر همدان:

انجام تخصصی کار در مدیریت شهر ضروری است/نیروها در تخصص‌های جذب شده بکارگیری شوند

رییس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای شهر همدان با بیان اینکه باید انجام کار در مدیریت شهر تخصصی شود، گفت: نیروهای جذب شده از نیروهای خدماتی، فنی و... در شهرداری باید در قسمت‌های تخصصی خود مشغول بکار شوند تا کیفیت خدمات شهری افزایش یابد.

به گزارش فردای همدان، مرتضی کرباسیان در جلسه کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورا با تأکید بر اینکه باید انجام کار در مدیریت شهر تخصصی شود، اظهار کرد: نیروهای جذب شده از نیروهای خدماتی، فنی و… در شهرداری باید در قسمت‌های تخصصی خود مشغول بکار شوند تا کیفیت خدمات شهری افزایش یابد.

وی خواستار بکارگیری نیروهای کارآمد، متخصص و نخبه بومی در بخش‌های مختلف شهرداری شد و گفت: اگر به دنبال اجرای عدالت و مبارزه با فساد هستید کارها را به جوانان مومن، انقلابی، دانا و کاردان بسپارید.

رییس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای شهر همدان بیان کرد: نظارت و بازرسی در شهرداری باید به نحوی باشد که از بکارگیری نیروهای بازنشسته جلوگیری شده، نیروهای متخصص در جایگاه خود مشغول شده و برای جایگاه‌های خالی نیز از طریق برگزاری آزمون نیروی کارآمد متخصص جذب شود.

کرباسیان عمده خدمات ارائه شده به شهروندان را توسط معاونت خدمات شهری شهرداری دانست و افزود: کیفیت ارائه خدمات به ویژه در 6 ماهه نخست سال با توجه به حضور گردشگران بسیار مهم است لذا برنامه این کمیسیون تا پایان شهریورماه سال جاری بر حضور معاونان، مدیران مناطق و سازمان‌ها به منظور ارائه گزارش عملکرد و بیان مسائل و مشکلات موجود است.

وی تصریح کرد: قطعاً نمی‌توانیم تمام خواسته‌ها را عملی کنیم اما با توجه به گزارش‌های ارائه شده، فرآیندها و امور آسیب‌شناسی شده و مشکلات اولویت‌بندی شده، تلاش می‌شود با پیشنهاد راهکارهای خلاقانه به ارائه با کیفیت خدمات کمک کرد.