جدال نفس‌گیر شیران شهرداری هگمتانه برابر استقلال خوزستان

به گزارش “فردای همدان”، لیگ دسته اول فوتبال کشور به هفته‌های حساس و سرنوشت سازی رسیده و در هفته بیست و نهم شاهد رقابت‌های جذاب و نفس‌گیری هستیم. تیم فوتبال شهرداری همدان تنها نماینده فوتبال پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین در لیگ دسته اول فوتبال کشور بعد از شکست تلخ که با ناداوری برابر […]

به گزارش “فردای همدان”، لیگ دسته اول فوتبال کشور به هفته‌های حساس و سرنوشت سازی رسیده و در هفته بیست و نهم شاهد رقابت‌های جذاب و نفس‌گیری هستیم.

تیم فوتبال شهرداری همدان تنها نماینده فوتبال پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین در لیگ دسته اول فوتبال کشور بعد از شکست تلخ که با ناداوری برابر خیبر خرم آباد رقم خورد در این هفته از خوزستانی ها پذیرایی خواهد کرد.

تیم فوتبال استقلال خوزستان هفته گذشته با ۴ گل ویستاتوربین تهران را شکست داد و با تغییری که در کادر فنی انجام داده با انگیزه و روحیه بیشتری برابر حریفان خود حاضر می‌شود.

با توجه به شرایط جدول رده‌بندی این دیدار به ویژه برای شیران شهرداری هگمتانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده تا با آرامش بیشتری در هفته های پایانی به میدان بروند.

تیم فوتبال شهرداری همدان با ۳۶ امتیاز در رده یازدهم جدول رده‌بندی لیگ دسته اول فوتبال کشور قرار دارد و با تیم سوم سقوط کننده رایکا بابل ۵ امتیاز اختلاف دارد که باید با این پیروزی خانگی جایگاه خود را تثبیت کند.

استقلال خوزستان حریف فردا همدانی‌ها با ۳۹ امتیاز در رده ششم جدول رده‌بندی لیگ دسته اول فوتبال کشور قرار دارد و این دیدار برای دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار است.

گفتنی است؛ در هفته بیست و نهم لیگ دسته اول فوتبال کشور سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۹:۳۰ دو تیم شهرداری همدان و استقلال خوزستان در ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج به مصاف یکدیگر خواهند رفت.