پروژه‌های شهرداری شیرین‌سو نیازمند جذب اعتبارات ویژه

شهردار شیرین‌سو گفت: پیگیری امورات شهر و شهرداری از اولویت های کاری شورا و شهرداری است.

به گزارش فردای همدان، احسان اله صدفی همراه با اعضای شورای اسلامی شهر در دیدار با دکتر صیدایی رئیس محترم سازمان برنامه ریزی استان اظهار داشت: از ابتدای شروع به کار شورای شهر شیرین‌سو بسیاری از مسائل و مشکلات در اولویت کاری قرار گرفته است.

شهردار شیرین‌سو با اشاره به اینکه چند پروژه شهرداری به دلیل کمبود اعتبارات و نبود منابع کافی به صورت نیمه تمام باقی مانده است که نیازمند جذب اعتبارات ویژه میباشد، افزود: پیگیری جذب اعتبارات برای اجرای این پروژه ها هستیم.

وی ادامه داد: پروژه‌هایی همچون زمین چمن مصنوعی ، بهبود عبور و مرور شهری، جدولگذاری معابر و آسفالت ریزی معابر شهر که از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار هستند به دلیل کمبود منابع تکمیل نشده اند.

صدفی مصدق با اشاره به اولویت‌های کاری شهرداری اظهار داشت: یکی از مهمترین کارهایی که در حال انجام است پروژه گردشگری تالاب شیرین سو است که با کمک مسئولین خصوصاً پیگیری‌های نماینده دلسوز شهرستان جناب آقای دکتر توسلی در حال پیگیری می باشد و در صورت تکمیل طرح گردشگری برکات و نتیجه خوبی را برای شهر شیرین سو و حتی شهرستان خواهد داشت.

زیوری، رئیس شورای اسلامی شهر شیرین سو در ادامه ضمن تقدیر از اختصاص وقت ملاقات بیان کرد: یکی از اقدامات شورای شهر پیگیری احداث مجتمع فرهنگی است که زمین مورد نظر تهیه شده و در اختیار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان قرار داده شده است و موافقتنامه آن نیز مبادله شده است و به زودی پروژه مذکور آغاز خواهد شد.

حاجی کبیر نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیرین‌سو نیز گفت: علاوه بر پروژه مجتمع فرهنگی با پیگیری دکتر توسلی مقرر شده دادگستری شیرین سو نیز شروع به کار نماید که جهت تهیه زمین نیازمند یاری مسئولان استانی و شهرستانی میباشد.

علیپور در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از دکتر صیدایی جهت اختصاص وقت ملاقات اظهار داشت: از دیگر پروژه های در دست اقدام شورای اسلامی و شهرداری می توان به فاضلاب شهری اشاره نمود که بخشی از کار انجام شد و بنا به دلایل نیمه تمام مانده است.

دکتر صیدایی ریس سازمان برنامه ریزی استان در ادامه افزود: از اینکه اعضای شورای شهر و شهردار شیرین‌سو متفق القول پیگیری امور مربوط به شهر شیرین سو میباشند بسیار خرسند و جای بسی امیدواری است.

وی با اشاره به ظرفیت های شهر شیرین سو عنوان کرد: شیرین‌سو از موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی برخوردار است و وجود تالاب بین المللی نیز بر اهمیت آن افزوده و آینده بسیار درخشانی در انتظار دارد.

رئیس سازمان برنامه بودجه استان ضمن تاکید بر پیگیری مستمر مسائل عنوان کرد: موفقیت از آن کسی است که از پیگیری و ممارست دلسرد نشده و ثابت قدم باشد.

وی ادامه داد: با توجه به انتخاب جناب آقای دکتر توسلی به عنوان نماینده محترم مردم شهرستان کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی و اعضای محترم شورا و شهردار محترم باید از این فرصت و ظرفیت بالای جناب آقای توسلی استفاده نموده و امور را پیش ببرند.

دکتر صیدایی خاطرنشان کرد: بنده و همکارانم در سازمان همواره پیگیر در مورد مربوط به شیرین‌سو هستیم و توسعه متوازن امکانات مناطق محروم خصوصاً شیرین‌سو در اولویت کاری ما قرار دارد.

گفتنی است؛ در پایان اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار با دکتر وفایی معاون سازمان برنامه‌ریزی استان دیدار و از نزدیک پیگیری امور شهر و شهرداری شدند و در تخصیص اعتبار به شیرین سو مساعدت های خوبی انجام‌ شد.