image_pdfimage_print

به گزارش خبرنگار فردای همدان، احسان قنبری اظهار کرد: علیرغم اینکه خیرین در همه حوزه‌ها در شهرستان بهار وارد شده‌اند، جای مجمع خیرین ازدواج در شهرستان بهار خالی است و مجمع خیرین در دوام و قوام خانواده ها موثر است.

فرماندار افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا، برنامه های غنی سازی اوقات فراغت بیشتر در فضای مجازی جریان دارد و ادارات مرتبط باید با تمام توان در این عرصه وارد شوند.

وی به فعالیت سمن ها در شهرستان بهار اشاره کرد و گفت: اعضای سمن ها جوانانِ کم ادعای دارای طرح و برنامه هستند که دولت در راستای پیشبرد اهداف آنها کمک خواهد کرد.

قنبری با اشاره به سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) گفت: همایشی به همین منظور در پارک لاله شهر بهار با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد و در کنار آن گروه‌هایی برای پرسش و پاسخ مستقر خواهند شد همچنین گروه مشاوره ازدواج در روستاها در هفته ازدواج فعالیت خواهند داشت.

جمال لطیفی، معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان در ادامه گفت: به گفته رهبر معظم طبق بیانیه گام دوم انقلاب جوانان محور توسعه در نظام اسلامی هستند و مصداق جوانان و درخواست رهبر به تشکل های مردم نهاد بر می گردد و شایسته است دستگاه‌های دولتی برنامه های فرهنگی و هنری خود را به سمن ها بسپارند.

وی بیان کرد: ۱۵۴ سمن در استان همدان از وزارت ورزش و جوانان اعتبارنامه دریافت کرده اند و با توجه به هر ۵ هزار نفر یک سمند استان همدان در این راستا پیشتاز بوده ولی به لحاظ کیفی به سمن ها توجه نشده است.

لطیفی در پایان خاطرنشان کرد: در صورت توانمند شدن سمن ها، می توانیم اقدامات مطلوبی انجام دهیم و دستگاه ها قسمتی از برنامه های فرهنگی اجتماعی خود را به سمن ها واگذار کنند.

Print Friendly, PDF & Email


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی