image_pdfimage_print

به گزارش خبرنگار فردای همدان، حمید سیفی در جمع ورزشکاران شهر فیروزان از توابع شهرستان نهاوند ضمن تبریک هفته بسیج، اظهار داشت: خوشبختانه شهر فیروزان نهاوند یکی از مناطق مستعد در حوزه ورزش است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان ادامه داد: خوشبختانه شهر فیروزان نهاوند در بحث اماکن ورزش خصوصی همچون استخر، باشگاه های ورزشی در رشته های مختلف دارای شرایط خوبی است اما برای هرچه بهتر شد جای کار بیشتر دارد.

وی با اشاره به اینکه چمن شهر فیروزان نهاوند یکی از پروژه های دارای اولویت است که برای تکمیل آن برنامه ریزی های لازم انجام شده است، گفت: یکی از اهداف مهم وزارت ورزش و جوانان توسعه زیرساخت های ورزشی و افزایش سرانه ورزشی در استان ها است که خوشبختانه این مهم در استان همدان با پیگیری های استاندار محترم و همچنین نمایندگان استان در دستور کار قرار دارد.

سیفی با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی و قهرمانی در نقاط مختلف استان همدان در اولویت است، عنوان کرد: امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده در حوزه های مختلف همچون سرمایه گذاری ورزشی، جذب توریست ورزشی و غیره بتوانیم ورزش استان همدان را متحول تر از پیش کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان خاطرنشان کرد: در حال حاضر سرمایه گذاران و همچنین کارشناسان مجرب در حوزه سرمایه گذاری و مشاوره های مارکتینگ به استان دعوت شده تا در این زمینه فعالیت کنند و در آینده ای نه چندان دور در این خصوص اخبار خوبی خواهید شنید.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی