image_pdfimage_print

به گزارش دفتر مرکزی بولس و پتانک کشور، کلود آزما رئیس فرانسوی فدراسیون بین‌المللی پتانک طی حکمی دکتر جاسم منوچهری یکی از مقامات رسمی فدراسیون جهانی را به عنوان رئیس کمیته سازماندهی “جام جهانی پتانک آفلاین – مبارزه با کووید۱۹” منصوب کرد.

فدراسیون بین‌المللی پتانک ضمن ارسال این خبر به تمامی فدراسیون‌های ملی عضو، برگزاری این رویداد را در شرایط شیوع گسترده کروناویروس با اهمیت ویژه قلمداد کرد.

پیرو جلسه برخط اخیر هیأت اجرایی فدراسیون بین‌المللی پتانک و لغو تمامی رویدادهای معین شده در تقویم سال ۲۰۲۰ آن فدراسیون، “جام جهانی پتانک آفلاین – مبارزه با کووید۱۹” در دستور کار مقامات ارشد فدراسیون جهانی قرار گرفته است.

این رویداد جهانی با هدایت تشکیلات بولس و پتانک ایران که از سال ۲۰۰۹ به عضویت فدراسیون جهانی درآمده است، با روشی متفاوت در هفته دوم ماه جولای ۲۰۲۰ با شعار مبارزه با کووید۱۹ سازماندهی خواهد شد.
پتانک یک رشته ورزشی تمرکزی پرطرفدار می‌باشد و فدراسیون بین‌المللی آن علاوه بر شناسایی توسط کمیته بین‌المللی المپیک و شورای المپیک آسیا، در فهرست انتظار ورود به بازی‌های المپیک بوده که پیش از این سیاست‌گذاری کلان و هدایت دپارتمان توسعه آن در منطقه آسیای میانه و غربی به جمهوری اسلامی ایران تفویض گردیده است.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی