image_pdfimage_print

‍ در پایان سال ۹۷ آمارها حاکی از صرفه‌جویی افزون بر ۱۴۰میلیون لیتری مصرف فرآورده بنزین از طريق تنوع بخشي به سبد سوختي خانوارها و جايگزين كردن آن با CNG در منطقه همدان است.

به گزارش فردای همدان، امین روستایی، مدیر منطقه با اعلام این خبر گفت: در ۳۶۵ روز سال گذشته، ۱۴۰ میلیون و ۵۷۰ هزار متر مکعب سوخت پاک در جایگاه های استان همدان عرضه و به مصرف رسید.

وی ادامه داد: هم اکنون از ۲۵۰ نازل عرضه سوخت گاز طبیعی فشرده در منطقه ۲۱۱ نازل فعال بوده و به طور میانگین در سال گذشته از هر نازل ۷۳۲ هزار متر مکعب سوخت به کپسول خودروها تزریق شده است.

مدیر منطقه همدان یادآور شد: بیشترین میزان سوخت سی ان جی تحویلی در سال ۹۷ به ناحیه مرکزی (همدان، فامنین و قهاوند) اختصاص یافته که با رقمی بالغ بر ۶۴ میلیون متر مکعب حدود ۴۰ درصد از رقم کلی را شامل می شود.

روستایی افزود: در حال حاضر در ۴۷ جایگاه منطقه همدان سوخت گاز طبیعی فشرده عرضه می شود که از این تعداد ۲۴ جایگاه تک منظوره (سی ان جی) و ۲۳ جایگاه دیگر دومنظوره (فرآورده مایع و سی ان جی) است.

وی تاكيد كرد: با توجه به وجود ذخاير عظيم گاز طبيعي در كشور عزيزمان از سويي و مزيت هاي فراوان اقتصادي و زيست محيطي مصرف گاز طبيعي فشرده براي مصرف كنندگان از سوي ديگر، گرايش عمومي به سمت مصرف اين فرآورده با ارزش را روز بروز بيشتر مي‌سازد.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی