کل اخبار 4668 اخبار امروز : 0
 • تاریخ : چهارشنبه - ۱۳ - مهر - ۱۴۰۱
 • ساعت :

  محیط زیست

  هوای ناسالم همدان برای گروه‌های حساس
  جولای 6, 2022

  هوای ناسالم همدان برای گروه‌های حساس

  مسئول پایش آلودگی هوا معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با بیان اینکه شاخص کیفی هوای همدان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد، به افراد سالمند، کودکان، بانوان باردار، بیماران تنفسی و ریوی و بیماران قلبی و عروقی توصیه کرد که در این شرایط از منزل خارج نشوند.

  نهال به جای سبزه؟
  فوریه 26, 2020

  نهال به جای سبزه؟

  معاون خدمات شهری شهرداری همدان از “پویش نهال به جای سبزه ” در راستای مشارکت عمومی و حضور سبز شهروندان خبر داد و گفت : به منظور ترویج فرهنگ درختکاری، جلوگیری از اسراف و هدررفت آب و هزاران تن بذر خوراکی و غلات، از ۵ لغایت ۱۰ اسفند ماه بذر درخت افرا و کود کمپوست به صورت رایگان درمحل پارک مردم- مرکز تحقیقات آموزش و مشاوره فضای سبز با همکاری شورای هماهنگی سمن های محیط زیست و منابع طبیعی استان همدان توزیع میگردد تا به جای سبزه عید ، نهال های کوچکی در سفره هفت سین سال ۹۹ داشته باشیم .

  ضرورت تبدیل کمیته محیط زیست به واحد مستقل در شهرداری همدان
  فوریه 5, 2020

  ضرورت تبدیل کمیته محیط زیست به واحد مستقل در شهرداری همدان

  رئیس کمیسیون خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک و محیط زیست شورای اسلامی شهر همدان از فعال نبودن حوزه محیط زیست شهرداری همدان انتقاد کرد و گفت: تشکیل واحد مستقل حوزه محیط زیست شهرداری امری ضروری است.

  مرگ یا احیای تالاب‌های همدان
  فوریه 4, 2020

  مرگ یا احیای تالاب‌های همدان

  معاون فنی اداره‌ کل حفاظت محیط‌زیست همدان گفت: زنده شدن سه تالاب طبیعی استان شامل آق‌گل در ملایر، چم‌شور و پیرسلمان در شهرستان اسدآباد را مدیون بارندگی‌های فروردین امسال هستیم.