image_pdfimage_print

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان گفت: تمام بیماران پروانه‌ای تویسرکان از محل موقوفات به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش “فردای همدان”، حمیدرضا نوروزی با بیان اینکه در دهه وقف امسال ۲۱ نفر در شهرستان تویسرکان به مشهد مقدس اعزام شدند، اظهار کرد: هزینه این افراد از محل موقوفه حاج خسرو میرزا پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه شهرستان تویسرکان موقوفه‌ای در حوزه سلامت ندارد، ادامه داد: به دلیل اینکه شهرستان تویسرکان موقوفه‌ای در حوزه درمان ندارد تصمیم بر این شد که همه اعضا و بیماران EB یا بیماران پروانه‌ای در شهرستان تویسرکان به مشهد مقدس اعزام شدند.

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان با اشاره به اینکه هر ساله در دهه وقف تعدادی از مشهد اولی‌ها از محل موقوفات به مشهد مقدس اعزام شدند، بیان کرد: افرادی که از محل موقوفات به مشهد مقدس اعزام شدند برای بار نخست به مشهد می‌روند و یا از آخرین سفر مشهد آنها ۱۵ سال گذشته است.

وی با اشاره به اینکه هر ساله در دهه وقف برنامه‌های متنوعی در شهرستان تویسرکان برگزار می‌شود، ادامه داد: برگزاری ایستگاه‌های همه واقف باشیم، اطعام نیازمندان، برگزاری همایش یاوران وقف، نشست تخصصی وقف، دیدار با خانواده شهدا و… از جمله برنامه‌های انجام شده در دهه وقف است.

نوروزی در ادامه با بیان اینکه ایستگاه «همه واقف باشیم» در خیابان باهنر تویسرکان برپا شده است، خاطرنشان کرد: در این ایستگاه غرفه‌های کار با کودک، پرسش و پاسخ و مشاوره دینی با حضور سه مبلغ دینی ایجاد شده است.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی